עסוקים? לא מוצאים זמן לדייטים?

בעלי עסקים, עצמאים, מנהלים או הייטקיסטים…אל תישארו לבד! תנו לי לאתר עבורכם את בת-הזוג שלכם, הנובעת מהיכרות מעמיקה עם אישיותכם והעדפותיכם האישיות.

שמי אסתי בן אלי,  אני מלווה רוחנית לזוגיות ונישואין.

אני כאן לעזור לכם למצוא אהבה ולהוביל אתכם בדרך למציאת זיווגכם.

בשנים האחרונות זכיתי לשדך בחסדי השם יותר מ 25 זוגות בברית הנישואין, להקים בית חם ואוהב בישראל.

עשרות נשים איכותיות מחפשות אותך!

אשמח להיות שליחה נאמנה גם עבורך! 

התקשרו עכשיו: 052-8611651

יוצאים לעבודה מוקדם בבקר, הקריירה פורחת אבל למציאת המיועדת כבר לא נשאר פנאי או כוח?

החיים של היום תובעניים מאי פעם. ההצלחה גובה לעיתים קורבן כואב, ואנו מוצאים את עצמינו בתוך מעגל אכזרי של קריירה תובענית שלא משאירה פנאי לבניית זוגיות ובית חם עם שאהבה נפשכם.

חדשות טובות! 

היום לאחר המון הצלחות אני יכולה לאמר שהשידוכים שאני עושה מצליחים כי יש לי סיעתא דשמיא (השגחה פרטית מדוייקת ומושלמת) ואינטואיציה חזקה , סבלנות בלתי נלאית שבורא עולם חנן אותי בהם.

אני מתחייבת:

 • לפעול בכל כוחי ובמסירת נפש למצא את זיווגך ואת שאהבה נפשך. 
 • לרדת לפרטים ולבדוק בצורה קפדנית בדיוק את מה שמתאים ולשאול את השאלות הכי קטנות והכי חשובות בין אם זה בעניין החיצוניות ובין בענייני השקפה ואישיות.
 • להעניק ייעוץ, ליווי ותמיכה צמודים לאורך כל התהליך, בצורה אובייקטיבית!
 • לספק מאגר מתחדש של פנויים ופנויות מהמגזר הדתי והמסורתי.
 • לבדוק הצעות עד לחתונה!
 • לספק שירות מסור וזריז בצורה רגישה אכפתית וקשובה לרגשות שלך ולרצונותך,  תוך מתן יחס אישי המותאם לכל אחד. 
 • להעמיד לרשותכם את “המתנה אלוקית” של יכולת אבחון טובה שאומרים עלי שניחנתי בה.
 • מרגישים שאפסה תקווה לזכות לזיווג האמיתי? אלווה ואחזק אותכם עד למציאת המיועד/ת!
 • לכוון לרצונותיך ולא “לזרוק הצעות סתם” רק כדי למלא את חלקי בהסכם.
 • יש ניסיונות שלא צולחים, לצערי הרב. אם זאת,  לאחר כל ניסיון כזה אני מנסה להבין מה הייתה הבעיה ומה לא עבד כדי לתת הצעה טובה יותר בפעם הבאה.
 • לפעול ביושר ובדייקנות למצא את שאהבה נפשך.

זה אפשרי!

שידוך: הדרך העתיקה ביותר, האפקטיבית ביותר והנינוחה ביותר למציאת בת הזוג האידיאלית שלך!

אשמח להעמיד לרשותכם מאגר מתחדש אשר מורכב מנשים איכותיות שמחפשות להכיר אותך:

“גבר איכותי שמחפש קשר משמעותי למטרות נישואין ובנית בית חם ואוהב בישראל.”

דתיים, דתיים לאומיים, חרדים, בעלי תשובה, מסורתיים מגיל 20-70 .

"בסיום הפגישה הראשונה עם המשודכת הראשונה שאסתר הכירה לי החלטנו אני ואשתי שאנחנו רוצים להתחתן, הקב"ה מגלגל זכות ע"י זכאי ואין ספק שאני ואשתי מוקרים טובה ענקית לאסתר בן אלי"

לאסתר היקרה תודה רבה לך מהזוג הטרי מרוה ויוסף על המסירות הרבה כלפינו, על כך שנתת לנו יחס אישי המותאם לכל אחד משנינו. על נכונותך לעזו בכל שעה ובכל שאלה לכל אחד משנינו, כל אחד בדרכו שלו. על השירות הזריז והמקצועי והאבחנה הדקה. תודה על האכפתיות הכנה, האמפתיה והחום. תמיכתך והקשבתך סייעו לנו רבות בתהליך החיפוש, ולא שכחת אותנו לאורך כל הדרך. בתודה והוקרה.

אנו רוצים להודות לך מקרב לב על השליחות הנאמנה שמילאת, בכך שהכרת בין שנינו וזכינו בחסדי ה' להקים משפחה נאמנה ומסורה בישראל. טרם שהכרנו, שבענו אכזבות, ונראה היה לכל אחד מאיתנו, שאפסה תקווה שנזכה לזיווג האמיתי . ברצוננו להודות לך במכתב זה על ההכירות שעשית בינינו. שנים של בדידות באו אל קיצם, הודות לשליחותך, זכינו בחסדי ה' לבוא בברית הנישואין כדת משה וישראל, וב"ה אנו נשואים באושר. בברכת ישר כוח וכל טוב. המשך עשיה ברוכה

זה אפשרי!

תהליך שידוך נינוח ואישי, כך זה עובד:

1. הרשמה למערכת

נרשמים בטופס בתחתית העמוד ונכנסים מיד לרשימת השידוכים של אסתי בן אלי. שלב ראשון בתהליך הזיווג.

03. הכנת פרופיל אישי מורחב

בדיקת הצעות מתאימות לשידוך – בשלב זה אני עוברת על השאלון ובודקת הצעות שיכולות להתאים

2. פגישת הכרות

בפגישה נמלא שאלון קצר של פרטים אישיים, לאחר מכן אשמח שתשתפו אותי יותר בהרחבה על עצמכם ואיזה בן/בת זוג אתם מחפשים. הפגישה בעל אופי נינוח והמטרה העיקרית להכיר אותך ולמצוא לך את זיווגך. פגישת ההיכרות הינה בעלת ערך רב עבורך כיוון שאני נותנת במעמד הפגישה ייעוץ והכוונה למציאת זיווגך שלא תקבל בשום מקום.

04. הצעות רלונטיות

אצור איתך קשר ואמסור לך פרטים אודות ההצעות לשידוך.

05. הזמנות לחתונה!

אל תשכחו לשלוח גם לי הזמנה.....

 

שירות VIP   בכל הארץ – רוצים שהגיע לפגישת היכרות באזור מגורכם?

ההרשמה

התקשרו עכשיו לתיאום פגישת היכרות ובקרוב מאוד גם אתם תעמדו מתחת לחופה  

חייגו כעת: 052-8611651

אנשים שמצאו אהבה כותבים לי:

ההיכרות שלי עם אסתר בן אלי הייתה לפני שנה ו4 חודשים, אחי הגדול ממני ב8 שנים מצא את זיווגו לאחר שנים של חיפושים, בשידוך הראשון שלו אצל אסתר, הוא המליץ לי עליה בחום ואני הייתי מאוד עקשן, לבסוף נשתכנעתי והלכתי להיפגש עם אסתר, למעןם האמת ראיתי לא מעט שדכנים ושדכניות בישיבה שבה למדתי ומחוצה לה, האמת שאף שדכנית לא ירדה איתי לפרטים כפי שאסתר עשתה, אסתר בדקה בצורה קפדנית בדיוק את מה שמתאים לי ושאלה את השאלות הכי קטנות ואת השאלות הכי חשובות בין אם זה בעניין החיצוניות ובין בענייני השקפה ואישיות, האמת שלא ידעתי איזו הפתעה תהיה לי, בסיום הפגישה הראשונה עם המשודכת הראשונה שאסתר הכירה לי החלטנו אני ואשתי שאנחנו רוצים להתחתן, הקב"ה מגלגל זכות ע"י זכאי ואין ספק שאני ואשתי מוקרים טובה ענקית לאסתר בן אלי.
אלחנן ושירן חכמון
ליאת 050-8339397 | משה 054-2456848
ליאת ומשה אסתי היקרה! רצינו להודות לך מקרב הלב על כל הליווי התמיכה והדאגה. במשך כל תקופת הכרותינו הארוכה כשלוש שנים, עמלת, בדקת והמלצת, טלפונים, הודעות אף בשעות הערב המאוחרות לנסות ולזכות במצווה האדירה של זיווג איש לאישה. עד אותו הטלפון שבו זכיתי להכיר את בעלי המקסים. אני זוכרת שעוד היססתי ולבסוף מרגע שנפגשנו כבר אחרי כמה פגישות ידענו שנועדנו זה לזו. סיעתא דשמיא מיוחדת הייתה למשה כי מרגע שהחליט לפנות אלייך מיד הבנת את התיאום המופלא שלי ושלו. מאז לאחר מספר חודשי הכרות החלטנו להקים את ביתנו. אנחנו שמחים כי היית השליחה שלנו ומברכים אותך שה' ייתן לך אריכות ימים וכוח לעבודה כה מקודשת בבריאות איתנה לך ולכל המשפחה. שתזכי לסייע בהקמת עוד הרבה בתים בישראל המהווים חלק מבניית בית המקדש שיבנה בימינו אמן!
ליאת ומשה
ליאת 050-8339397 | משה 054-2456848
רותם ואדוה הם שתי אחיות שהתחתנו אחת אחרי השניה. המכתב המרגש מהאמא ריקי פחימה:לאסתי השדכנית המקסימה , אנחנו מודים לה' שפגשנו אישה כמוך. תומכת , מלווה, מייעצת בצורה אובייקטיבית. נותנת הרגשה אישית ותחושה של ביחד כאחות לאחות או כאמא דאגנית שמרגישה אחריות ושליחות. אנחנו מודות לך שהיית שליחה לטובה. שנאמר שמגלגלים זכות ע"י זכאי. אנחנו שמחים שהזכות הזו נפלה בחלקינו. שה' ישמח אותך כמו ששימחת אותנו וימלא כל משאלותייך לטובה ולברכה. בהוקרה ואהבה. ריקי פחימה אמא של אדוה ורותם.
ריקי פחימה – אמא של רותם ואדוה
ריקי 054-4586202
אסתי אהובה, זה הזמן לומר לך תודה על שזכיתי להכיר בזכותך את זה שאהבה נפשי ולהקים בית חם ואוהב. אין מספיק מילים שיביעו את תודתי והערכתי הגדולה אליך, תבורכי מפי עליון! ממליצה בחום! אסתי מעניקה שרות מסור ואכפתי והיא ניחנה במתנה אלוקית ביכולת אבחון טובה. מאחלת לך המון בהצלחה.
יפית ואמיתי
יפית 050-6592730 ואמיתי 050-6955860

הרשמו עכשיו וקבלו

שיחת ייעוץ

עם השדכנית אסתי בן אלי

שאלה? חייגו כעת: 052-8611651