תודות והמלצות מזוגות שעשו את זה!

אנו רוצים להודות לך מקרב לב על השליחות הנאמנה שמילאת, בכך שהכרת בין שנינו וזכינו בחסדי ה' להקים משפחה נאמנה ומסורה בישראל. טרם שהכרנו, שבענו אכזבות, ונראה היה לכל אחד מאיתנו, שאפסה תקווה שנזכה לזיווג האמיתי . ברצוננו להודות לך במכתב זה על ההכירות שעשית בינינו. שנים של בדידות באו אל קיצם, הודות לשליחותך, זכינו בחסדי ה' לבוא בברית הנישואין כדת משה וישראל, וב"ה אנו נשואים באושר. בברכת ישר כוח וכל טוב. המשך עשיה ברוכה
שרה ויצחק ראובני
שרה – 052-8438413
שמי אורלי אביב. נשואה + 1.
ההכרות שלי עם אסתי הייתה לפני כמה שנים... הייתי בחורה מסורתית רווקה שרוצה להיתמסד ולהקים בית בישראל. ברצוני לומר שאסתי הייתה השליחה הכי טובה שיש ולמה? מכיוון שבתור שדכנית יראת שמים היא תמיד בראש ובראשונה חיזקה אותי ולא נתנה לי רגע של ייאוש. תמיד התייחסה אלי בצורה רגישה אכפתית וקשובה לרגשות שלי ולרצונותי כמשודכת, שזה היה חשוב מאוד. ושלישית צריך להבין ששדכן הוא רק שליח ואסתי הייתה השליחה הכי נכונה לי עם מסירות הכי גדולה.
אורלי וגיא
אורלי 052-7521484.
לפני שהחלטנו לפנות לשדכנית חששנו מאוד. ישנו קושי רב לפתוח את הלב ושאיפותיו הגדולות ביותר בפני אדם זר אך כבר מהרגע שהגענו הרגשנו שיתוף ועניין אמיתי וכנה. לכל אורך התקופה ראינו שאת במאמת מנסה לכוון לרצונותינו ולא "זורקת" הצעות רק כדי למלא את חלקך בהסכם. לאחר כל ניסיון שלא צלח היה נחמד ומעודד לשמוע אותך מנה להבין מה הייתה הבעיה כדי שתוכלי לתת הצעה טובה יותר בפעם הבאה. ישנם שדכנים רבים והצעות רבות אך מה שמייחד אותך בעינינו היא התחושה שאת משרה שבאמת אכפת לך. לרגע לא הרגשנו שבשבילך כל העיסוק הוא רק עבודה ואפילו כאשר חשבנו לחזור את סירבת למהר וביררת האם הכוונה אמיתית מתוך מחשבה על האפשרות שצד אחד יפגע שוב. מקרה זה הראה לנו עד כמה איכפת לך מהלקוחות שלך. כל שנותר לנו הוא להגיד לך תודה מעומק ליבנו ולקוות שתמשיכי בעבודת הקודש שאת עושה. בהערכה רבה.
אורית ואורן לסר.
לאסתר היקרה תודה רבה לך מהזוג הטרי מרוה ויוסף על המסירות הרבה כלפינו, על כך שנתת לנו יחס אישי המותאם לכל אחד משנינו. על נכונותך לעזו בכל שעה ובכל שאלה לכל אחד משנינו, כל אחד בדרכו שלו. על השירות הזריז והמקצועי והאבחנה הדקה. תודה על האכפתיות הכנה, האמפתיה והחום. תמיכתך והקשבתך סייעו לנו רבות בתהליך החיפוש, ולא שכחת אותנו לאורך כל הדרך. בתודה והוקרה.
מרוה ויוסף
שרה – 052-8438413
אפרים ורינת תקופת החיפושים אחר בני זוגנו היא לעולם לא תקופה קלה וסופה מי ישורנו. לכן אנו מלאי רגשות הוקרת תודה לך, על שהצלחת לסייע לנו, עם אוזן קשבת, תמיכה ועידוד, ובחיוך מעודד – למצוא זה את זו, לסיים את תקופת החיפושים בטוב, ולצאת יחד לדרך חדשה, דרך בה את לקחת חלק חשוב בעצם קיומה. גם הדרך שעברנו עד כה הייתה מלאת אתגרים וקשיים להם יכולנו, וגם לך יש את החלק ביכולת זו. תודה לך על שעזרת לנו למצוא אושר, עלשהיית לנו לנקודת משען, תודה לך יותר מכל על עצם ההצלחה לאחד אותנו. אין לנו אלא לברך אותך בברכת שמים מעל ובכל טוב! הצליחי בכל מעשי ידייך והוסיפי לסייע לקב"ה במלאכתו הקשה כקריעת ים סוף, שהוא היושב ומזווג בת פלוני לפלוני. ברגשות תודה והוקרה
אפרים ורינת
אפרים ורינת – 052-8274836

רחלי – (אמא של כלה) ממליצה מס’ 1 – 052-2351619

רינת נגר, כלה – 052-8274836

נתי, חתן, – 050-4628579

רחמים (אבא של שתי אחיות ששידכתי) – 054-9720553

מלכה – אמא של מרוה -052-8801023

אורלי פרץ – 052-7521484