נעים מאוד

שמי אסתי בן אלי
ואני מלווה רוחנית לזוגיות ונישואין.
אני כאן להוביל אתכם בדרך למציאת שאהבה נפשכם.
נעבור ביחד תהליך מעצים ומחזק עם לב פתוח, קבלה והכלה והכל מתוך שמחה, אהבה והמון אמונה.

אני כאן בשבילכם.

אז איך הגעתי לשידוכים?

לאחר שסיימתי קורס מנחת נישואין ומשפחה בינ”ר פרסמתי מודעה קטנה בידיעות חדרה ‘אסתר בן אלי, יועצת נישואין. מנחת נישואין. . וחיכיתי שיגיעו טלפונים מזוגות שנמצאים במשבר .
בטלפון הראשון שקיבלתי בקשו שידוכים ואמרתי שאני לא שדכנית בטלפון השני גם בקשו שידוכים ואמרתי ‘אני לא שדכנית’. .בטלפון השלישי, כששאלו אותי על שידוכים, התחלתי להסביר מה זה ייעוץ זוגי ובטלפון הרביעי אמרתי שוב ‘אני לא שדכנית’ אבל כשסגרתי את הטלפון והבנתי שזה משהו מלמעלה.

בדיוק סיימה לקרוא את הספר ‘בגן האמונה’ של הרב הרוש, והבנתי שכדי שהשם יכוון אותנו, יש לדבר איתו. “אמרתי לו ‘תשמע, פרסמתי מודעה לייעוץ זוגי, למדתי ייעוץ זוגי. אני לא שדכנית. אני לא יודעת מה זה שידוכים. התחתנתי בגיל 19 בלי שידוך. מה אתה רוצה שאני אעשה?’ שאלתי את בורא עולם והתחלתי לעשות. “נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לבדוק את נושא השידוכים. ראיתי שיש המון משרדי שידוכים, המון אתרי היכרויות, המון שדכנים והמון שדכניות. תעשייה שלמה…

בכל אתר היכרות שנתנו לי לפרסם בחינם כתבתי ‘מנחת נישואין ושדכנית’. ממי שהתקשר ביקשתי למלא שאלון ולשלוח תמונה ובקיץ 2008, בלי שום מאגר ממוחשב ובלי שום ידע בשידוכים, שידכתי את הזוג הראשון והבנתי שזה הייעוד.”

עם האושר העילאי של השידוך הראשון, החלטתי לעזוב את עבודתי כשכירה ולהתמקם במשרד הביתי, בפרדס חנה, שייעדתי במקור לייעוץ נישואין. “האמנתי באמונה שלמה, גם כתוצאה מהתהליך הרוחני שעברתי, שהקב”ה מפרנס ואם הוא נתן לי את הייעוד הזה, אני יכולה להצליח בו.” עד 2010 הקמתי אתר עם מאגר ממוחשב ועשתי המון ערבי הכרויות, בתשלום סמלי, כדי להרחיב אותו. כשהצלחתי לשדך את הזוג השלישי ההחלטתי לעבור לירושלים .הקב”ה שלח לי קרן אור של תקווה והמון ניסים, חודשיים אחרי המעבר לירושלים שהתרחש ב-2011 “בשבוע אחד התקשרו, אחד אחרי השני, שלוש זוגות לבשר לי שהם מתחתנים”. . . . . . בכל זאת המעבר היווה נקודת מפנה. ב-2013, שלוש שנים אחרי השידוך השלישי, כבר זיכה אותי הקב”ה ב 10 זוגות.

אני יודעת ומאמינה שבורא עולם מזווג זיווגים ושאני זכיתי להיות השליחה שלו. אבל השליחות שלי לא נגמרת באמונה. אני נוסעת באוטובוסים בכל הארץ, “מגיעה לאן שקוראים לי. לבאר שבע, לתל אביב, לרחובות ולראשון”. ב-2014 נסעה לטבריה. “ידעתי. “שאין מצב שאני נוסעת לשם מבלי שהקב”ה ישלם שכרי. ובאמת הבחור התחתן אחרי חצי שנה עם בחורה מרחובות ששידכתי לו.”

המאגר הממוחשב שלי, נמצא כל הזמן בראש שלי, “אני אוכלת איתו, ישנה איתו וחולמת עליו”, כולל אנשים רבים מהמגזר החרדי, בעלי תשובה , הדתי לאומי והמסורתי בהם אקדמאיים, בעלי השכלה תיכונית ותלמידי ישיבות וכן אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים.

היום לאחר כ 10 שנות ניסיון והמון שידוכים , למידה אינסופית, השקעה, נתינה, הקשבה, הכלה, אמפטיה, ליווי ותמיכה של רווקים ורווקות, גרושים וגרושות אני יכלה לאמר בפה מלא מצאתי את שאהבה נפשי.

תפילת השדכנית

ויהי נועם ה’ אלקינו עלינו ומעשי ידינו כוננה עלינו ומעשי ידינו כוננהו.

מלך מלאכי המלכים, הקדוש ברוך הוא, אדון עולם, רבונו של תודה. תודה שזיכית אותי להיות שליחה נאמנה שלך לזיווג הזיווגים.

תודה שבחרת בי לעבודת הקודש השידוכים.

רבונו של עולם באתי לבקש ממך אב הרחמן שתעזרני על דבר כבוד שמך לסייע לבניך ולבנותיך היקרים למצוא את זיווגם ולהקים בתים טובי ונאמנים.

אנא ה’ הודיעני נא דרכיך ותן לי סייעתא דישמיא במציאת זיווגם של כל אחד ואחת מעמך בית ישראל הפונים אלי. אמרו חז”ל ארבעים יום קודם היצירה כבר יצאה בת קול ואמרה בת פלוני לפלוני מה’ אשה לאיש ומה’ יצא הדבר. ואני אין בי לא נבואה ולא בת קול ואתה הנותן לי כוח לעשות חיל. הנני יודעת כי האדם יראה לעיניים ומי יודע רוח בני האדם ומי עמד בסוד ה’ לדעת מי הראויה למי, ואף על פי כן הנני משתדלת לסייע ולהאיר הדרך לנבוכים ולאלו שאינם יודעים למצוא את זיווגם.

מלפניך אבקש אבי שבשמים שתתן בי חכמה בינה ודעת טהורה להשכיל ולהבין את עבודתי עבודת הקודש ולהתאים שידוכים שיעלו לפניך לרצון ויו בני הזוג טובי וראויים ומתאימים זהלזו ויקיימו ושמח איש את אשתו אש לקח ויזכו לחיות באהבה ובשלום בקדושה ובטהרה כרצנך באמת.

אנא ה’ עזור לי שלא אטעה בדבר ושלא תצא תקלה תחת ידי ושאזכה לכוון לאמיתה של תורה. שתהא עבודתי בענווה, ביושר ובצדק כמו שכתוב בתהילים “והדרך צלח רכב על דבר אמת וענוה צדק ותורך נוראות ימינך” שפסוק זה יהיה נר לרגלי לעד.

אבא שלי שבמשמים שאזכה לעוד שידוכים רבים וטובים ואזכה להמשיך להרגיש לחוש ולראות את השגחתך עלי ואהבתך כל ימי חיי.

יהיו לרצון אמרי פי והגיון ליבי לפניך ה’ צורי וגואלי.